Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 
 
 

هفته دفاع مقدس ،یادآور هشت سال رشادت های امت مسلمان ایران و ماه مهر آغاز سال تحصیلی89-90 مبارک باد

قابل توجه فرماندار خدوم شهرستان رودبار آقای مهندس موذن و امام جمعه شهرستان رودبار حجه الاسلام خاتمی نژاد و بخشدار بخش عمارلو آقای اعتدای

مردم برای تأمین آب آشامیدنی،آب مورد نیاز را از چشمه سرخرو در  بیرون روستای خرمکوه تهیه می کنند...

بی آبی در روستای خرمکوه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوره جدید بی آبی در روستای خرمکوه

طبقه بندی: مشکلات و محرومیت ها..،  تصاویرخُرّمکوه،عمارلو،رودبار، 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: دوره جدید بی آبی در روستای خرمکوه؛بخش عمارلو، شهرستان رودبار، استان گیلان...،  
نوشته شده در تاریخ 1389/06/31 توسط

 منطق ما  منطق شما(آقای قاسم جعفری کلیشمی)
روستای خرمکوه در منطقه عمارلو رودبار با تقدیم 3 شهید به انقلاب اسلامی بعد از گذشت 30 سال از انقلاب هنوز از امکانات ابتدایی محروم است و مردم این روستا از محرومیت رنج می برند. 1-نداشتن آب شرب بهداشتی بنا بر آزمایش به عمل آمده توسط بهداشت شهرستان رودبار 2-کمبود آب کشاورزی باوجود چشمه ها ومنابع آبی در بالا دست روستا،که در صورت احداث سد خاکی (طرح شده در مجلس) روستا های دیگر هم از مشکل کم آبی رها می شوند. 3- تصرف زمین ها و مراتع روستا (خلشکوه) توسط تنی چند از اهالی روستای کلیشم به مدت چندین سال (ازسال1370)که هنوز هم ادامه داشته ،در حالی که از نظر قضایی تنی چند از روستاییان کلیشم محکوم به پرداخت خسارت به صاحبان زمین ها شده اند،و مصادره (خلشکوه خرمکوه و کلیشم) به (خلشکوه کلیشم). 4- ترمیم و بازسازی نشدن امامزاده طاهر(س)روستای خرمکوه .در صورت بازسازی امامزاده های منطقه و راه اندازی مناطق تفریحی وسیاحتی، این روستا از بن بست رهایی می ابند. 5-اجرایی نشدن طرح هادی در روستا ،که سال ها از تصویب آن می گذرد. 6-ساختمان های زگالی و موقتی زلزله که بعد ازگذشت 19 سال از وقوع زلزله هنوز در باره بازسازی آن ها اقدامی صورت نگرفته است،وآثار باقی مانده و مخروبه های زلزله در محل باقی مانده. 7- در بن بست قرار گرفتن محل با وجو د،قرار داشتن جاده 50 ساله خرمکوه به کلیشم به بره سر یا دیلمان و غیر قابل استفاده شدن آن. 8-نداشتن فضای ورزشی. 9-مشکل حمل ونقل عمومی و گرانی کرایه سواری به لوشان 10- تخریب حمام عمومی در زلزله و بازسازی نشدن آن 11-پوشش نداشتن شبکه استانی سیمای گیلان( باران) 12-خسارات همه ساله خشکسالی و سرمازدگی محصولات کشاورزی 13-نداشتن خانه عالم 14-نداشتن کتابخانه عمومی 15-نیاز به تعمیر و مرمت مسجد حضرت ابوالفضل 16-گازکشی به روستا از طریق خط لوله بره سر به کلیشم در آینده 17-نداشتن گاردریل(حفاظ) جاده جیرنده به خرمکوه 18-تغییر نام روستای خره پو به خرمکوه به دلیل ثقیل و مبتذل بودن نام خره پو با توجه به این که نام خرمکوه در کلیه مکاتبات و پرونده تحصیلی و...به مدت 30 سال استفاده می شود. لطفا به اطلاع دولتمردان مخصوصا عزیز ما آقای احمدی نژاد برسانید

 

با سلام و قبولی طاعات و عبادات از اینكه گلایه بنده از سایت شما را در سایت گذاشتید متشكرم. بنده جوابیه آقای حبیبی خرپوئی را كه الان بر روی سایت شما می‌باشد، كه امیدوارم دیگر نباشد را درباره« بند 3 كه عنوان نموده‌اند تصرف مراتع و زمین‌ها» خواستم عرض كنم كه فصل‌الخطاب تمام گفته‌ها و نوشته‌ها قانون است همه نیز باید تابع آن باشیم، و بهتر است ایشان هم بجای       هرزه گویی مطیع قانون باشند چون خود آقای حبیبی نیز بهتر از همه می‌دانند و اگر هم خود را به ندانستن زده‌اند پس بهتر است بیدار شوند و بدانند كه مملكت قانون دارد.و این را هم بدانند كه مراتع خلشكوه جزء‌لاینفك دائمی و قانونی كلیشم بوده و هست و خواهد بود اگر قرار باشد هر كس صبح كه از خواب بلند شد هر جور خواست ادعا كند كه سنگ روی سنگ بند نمی شود بنده نیز ادعا می‌كردم خره‌پو برای من است ادعا كردن كه كار سختی نیست . شما می‌توانید به سازمان جنگلها و مراتع مراجعه نموده تا به صحت گفته های بنده پی برده و بر گفته‌های تفرقه افكن امسال آقای حبیبی كه باعث شده‌اند منطقه را به منجلاب بكشند پی می‌بردید و اگر قرار بر تصرف باشد این خود مردم خره‌پو هستند كه مراتع چراكوه را تصرف كرده و خودشان هم بهتر می‌دانند كه برای خودشان نیست ادعای آقای حبیبی درباره مراتع خلشكوه كلیشم مثل ادعای «كشور امارات بر جزایر همیشه ایرانی خلیج همیشه فارس ایران است و كشوری كه قدمت آن به یك قرن هم نمی رسد درباره كشوری كه تمدن بشری به آن وابسته است از حق حقوق حرف می‌زند» هیچ كس نیست به‌آقای حبیبی بگوئد زمانی مراتع خلشكوه برای مردم كلیشم بود ایشان هنوز در صلب پدر هم نبودند حال ادعای تفرقه انگیز را مطرح می‌كنند حال جای تعجب این است چرا سایت محترم شما بدون هیچ گونه تحقیق درباره صحت و صقم هر گفته آن را در سایت قرار می‌دهد البته بنده برای گفته‌هایم سند و مدرك دارم و آن هم می‌توانیدبه سازمان جنگلها و مراتع كشور یا استان گیلان و یا شهرستان رودبار مكاتبه كنید تا مطمئن شویدكه بنده از روی هوا وهوس حرف نزدم البته اگر آقای حبیبی به فكر منطقه و محل خودشان بودند بهتر بود از نوشتن مطالب تفرقه انگیز و زیاده خواهی كمی فكر می كرد كه تمام آن روستاها شده‌اند سرای سالمندان و اگر چند صبای دیگر به همین روند ادامه پیدا كند شاید سرای ارواح باشد پس بهتر است ببیند كه تفرقه بیانداز و حكومت كن كجا، باعث شده كه مردم این روستاها با دعوای الكی و بی ربط خود هر روز بجای پیشرف به عقب می‌روند و خودشان چقدر پیشرفت كرده اند كسی نیست به‌آقای حبیبی بگوید برو فكر نان كن كه خربزه آب است. لطف كنید همان طور كه مطلب آقای حبیبی را در سایت گذاشتید این نوشته را نیز كه جواب ایشان است را نیز در سایت گذاشته و در ضمن سریعا نوشته كذب ایشان را حذف نمائید. با تشكر فراوان

با سلام به همه باز دید کنندگان گرامی  از سایت روستای خرمکوه
ما حدود یکسال پیش مشکلات روستای خرمکوه را در سایت اطلاع رسانی دولت در قسمت نظرات گذاشتیم.البته این کار را در راستای تشکیل سایت روستای خرمکوه، جهت اطلاع رسانی به مسئولین انجام دادیم،تا فقر،محرومیت و مظلومیت روستای خرمکوه به گوش مسئولین برسد،شاید با دیدن این مطالب به فکر حل مشکلات این روستا بیفتند.در بند سوم این یادداشت مشکل خولشکوه و تصرف غیر قانونی آن توسط چند نفر از کلیشمی ها اشاره شده است.فردی به نام آقای قاسم جعفری کلیشمی روی نکته سوم تمرکز کرده اند و در جاهایی از جواب های خود حرف ها و عبارات ناسالمی را نوشته اند.که واقعا باعث تاسف است.از روی همین منطق می توان ایشان و عده ی محدودی -که اصرار بر تصرف غیر قانونی زمین های خرمکوه در خولشکوه را دارند-را شناخت.جالب این که از منطق و قانون هم می گویند.بعد جزایر سه گانه را پیش می کشند،بگذارید من برای آقای جعفری و دوستانشان بگویم که:هر وقت رژیم صهیونستی توانست در فلسطین روی خوش ببیند و برای همیشه بر آن مسلط شود امثال شماها هم خواهید توانست خولشکوه را برای همیشه تصاحب کنید.
آقای جعفری اگر راست می گویید چرا چند نفر نماینده را برای حل اختلافات معرفی نمی کنید؟یانه اگر راست می گویید و خولشکوه از نظر قانونی مال شماست چرا آب چشمه را به کلیشم انتقال نمی دهید؟راستی چرا نتوانستید طرح گردشگری را در خولشکوه انجام دهید؟
خوبست یک بار محکومیت های آقایان م.و.ب-ع.ا.س و ...غیره را به یاد آورید.
طبقه بندی: مشکلات و محرومیت ها..، 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرمکوه، خولشکوه،  
مطالب مرتبط: پاسخی به مطالب آقای جعفری کلیشمی،  
نوشته شده در تاریخ 1389/06/30 توسط

گردش در خرمکوهتمامی تصاویر خرمکوه 

به علت راحت تر دیدن تصاوبر به ناچار اندازه آن ها کوچک شده،انشاء اله تمامی عکس و فیلم به صورت سی دی در اختیار دوستان قرار می گیرد.

طبقه بندی: تصاویرخُرّمکوه،عمارلو،رودبار، 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تصاویرگردش در خرمکوه، تصاویر خرمکوه،  
نوشته شده در تاریخ 1389/06/28 توسط
نوشته شده در تاریخ 1389/06/28 توسط
نوشته شده در تاریخ 1389/06/28 توسط
نوشته شده در تاریخ 1389/06/28 توسط

مجلس ترحیم چهلمین روز درگذشت مرحوم ابراهیمی، مرحومه نظری و مرحوم آبیار

زمان:پنج شنبه25 و26 شهریور در مسجد ابوالفضل روستای خرمکوه

 

 

 

 

 

 

تاریخ عکس:21/11/1377مرحوم حاج احمد آبیار مدیر مدرسه راهنمایی شهدای خرمکوه

در اوج غربت میسرایم رفتن اندوهبارت را

روییدن وبالیدن وکوچیدن بی برگ وبارت را

ای شاخه سبزی که دیشب از هجوم باد خشکیدی

در غم فرو بردی تمام مرغکان لاله زارت را

باور ندارم رفته باشی اینچنین خاموش ودردآلود

باور ندارم سرد وطوفانی ببینم نوبهارت را

با خاطرات تلخ وشیرین تو میسوزیم ومیسازیم

این دیده گانم  میسراید دیدگان اشکبارت را

دیگر نمیبینم ترادر کوچه باغ سبز باغستان

دیگر نمیخوانی دوبیتی های نغز وآبدارت را ؟

طبقه بندی: تصاویرخُرّمکوه،عمارلو،رودبار،  اخبار خرمکوه، 
دیدگاه ها : نظرات
نوشته شده در تاریخ 1389/06/25 توسط
بدرود
بدرود ای بزرگ ترین ماه خداوند و ای عید اولیای خدا.
بدرود ای ماهی که تا تو بودی، امن و سلامت بود.
بدرود ای آنکه نه در مصاحبت تو کراهت بود و نه در معاشرتت ناپسندی.
بدرود که سرشار از برکات بر ما درآمدی و ما را از آلودگی های گناه شست وشو دادی.
بدرود که چه بدی ها با آمدنت از ما دور شد و چه خیرات که ما را نصیب آمد.
بدرود تو را و آن شب قدرت را که از هزار ماه بهتر است.
بدرود تو را و آن فضل و کرم تو را که اینک از آن محروم مانده ایم.
بدرود ای ماه دست یافتن به آرزوها.
جابر بن عبدالله انصاری، می گوید: در جمعه آخر ماه رمضان نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله رفتم، هنگامی که چشم آن حضرت بر من افتاد فرمود: ای جابر! این جمعه آخر ماه رمضان است. پس با آن وداع کن و بگو:«خدایا! این رمضان را آخرین روزه ما قرار نده و اگر چنین مقرّر کردی، ما را مورد رحمت خود قرار ده و محروممان مساز». هر کس این را بگوید، به یکی از دو امر نیکو می رسد: یا آنکه طول عمر می یابد و ماه رمضان بعدی را درک می کند، و یا آنکه مورد بخشش و رحمت خدا قرار می گیرد.
طبقه بندی: عمومی، 
دیدگاه ها : نظرات
نوشته شده در تاریخ 1389/06/18 توسط

 برخی از مهمترین برنامه های علی (ع) در زمینه اصلاحات اقتصادی به شرح ذیل است :

1- فقرزدایی و عدالت اجتماعی :

اسلام دین آزادی است. آزاد كردن انسان از همه بندها و تنها بسته كمند حق ساختنش، چگونه میتوان سخن از آزادی انسان گفت در حالیكه اسیر فقر است. علی (ع) آنگاه كه بر مصدر حكومت قرار گرفت مبارزه ای بنیادی علیه فقر سازمان داد و علیرغم همه مشكلات و موانع، موفق گردید در حوزه حكومتی خود تا اندازه ای به آرمان فقرزدایی و عدالت اجتماعی دست یابد، چنانچه خود می فرماید :

 كسی در كوفه نیست كه در رفاه بسر نبرد.

حتی پایین ترین افراد نان گندم می خورند و سر پناه دارند و از آب فرات می آشامند. (بحارالانوار- ج 40- ص 327)

 مبارزه امام علیه فقر را میتوان از سه زاویه مورد بحث قرار داد :

الف- همدردی مسئولین با فقرا :

از یك طرف امام از خود و كارگزارن خود شروع كرده ، به مواسات و همدردی با فقرا می پردازند و معتقدند كه :

خدای تعالی بر پیشوایان حق واجب فرموده است كه خود را با مردم ناتوان برابر نهند تا رنج فقیر تنگدست را پریشان و نگران نسازد همچنین ثروتمندان بوسیله ثروتشان سركشی و طغیان ننمایند.

 ب- برخورد با انگلهای اقتصادی :

از طرف دیگر از جایگاه حكومتی مبارزه ای سخت علیه زالو صفتانی كه با مكیدن خون مردم متورم شده اند آغاز می نماید.

 ادامه مطلب

طبقه بندی: عمومی، 
دیدگاه ها : نظرات
نوشته شده در تاریخ 1389/06/8 توسط

تمام تمام لاله‌ها سرخ‌اند و محزون
صمیمی، مقتدر، همواره مجنون
شهیدان، عاشقان محض، بردند
برای لاله‌ها، دسته گُلِ خون

غریب و خسته و فرتوت مانده است
به شوق لحظه باروت مانده است
خدایا! استجابت كن دلم را
كه پشت یك غزل تابوت مانده است
از آن فصل سكوت و تیره زاری
به دنبال صداتم، سبزِ جاری!
«شهادت استخوان‌بندی عشق است»
چه تشریح قشنگی از قناری!

ثناگویِ نگاهت ای كبوتر
به طرز فكر و راهت ای كبوتر
شنیدم وعده‌ای با عشق داری
خدا پشت و پناهت ای كبوتر!

تنیده در تنم پاییز، پاییز
ندارم همتی مست و جنون‌خیز
تو رفتی و دعا كن اوج گیرم
شبی از پلكان ماه، من نیز
   محمدکاظم بدرالدین

طبقه بندی: شهدای خرمکوه،  تصاویرخُرّمکوه،عمارلو،رودبار، 
دیدگاه ها : نظرات
نوشته شده در تاریخ 1389/06/2 توسط
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic